OnVote

O aplikácii OnVote

Vitajte v aplikácii OnVote - Vašom spoľahlivom spoločníkovi pre online hlasovanie a demokratické rozhodovanie. Tu sú niektoré klúčové informácie o našej aplikácii:

Názov:
OnVote

Aktuálna verzia:
1.4.3

Účel:
Aplikácia OnVote je navrhnutá na zjednodušenie online hlasovania a rokovania. Organizácie, univerzity a samosprávy môžu vytvárať udalosti, definovať body rokovania a umožniť hlasovanie vo viacerých formátoch.

Funkcie:
Vytváranie udalostí s bodmi rokovania.
Rôzne typy hlasovaní od klasického za/proti/zdržujem sa, voľby až po hlasovanie typu zoradenie možností.
Možnosť verejného alebo tajného hlasovania.
Jednoduché a bezpečné online prostredie.

Cieľová skupina:
Aplikácia je určená pre rôzne organizácie, univerzity a samosprávy, ktoré potrebujú efektívne a demokratické riešenia pre online rokovania a hlasovania. Počas pandémie COVID-19 ju aktívne využívali aj mestské a obecné parlamenty a niektoré ju využívajú dodnes.

Technické požiadavky:
Pre používanie aplikácie stačí pripojenie k internetu a webový prehliadač. Jednoduchosť a dostupnosť sú našou prioritou.

Bezpečnosť:
Aplikácia OnVote prešla dôkladným bezpečnostným auditom zdrojového kódu, zabezpečujúc tak transparentnosť a spoľahlivosť procesu hlasovania. Aplikácia v audite získala 5 z 5 hviezdičiek. Bližšie informácie je možné nájsť v certifikáte, ktorý potvrdzuje bezpečnosť a spoľahlivosť.

Autori:
Aplikáciu vytvorili a vyvíjajú odborníci na Fakulte riadenia a informatiky Žilinskej Univerzity v Žiline
Ing. Michal Ďuračík, Phd.
prof. Ing. Emil Kršák, PhD.
doc. Ing Michal Koháni, PhD.

S OnVote získavajte mocný nástroj pre zabezpečenie online rokovania. Bezpečné, transparentné a jednoduché – OnVote je kľúč k efektívnym online rokovaniam a hlasovaniu.

Pre Univerzity je systém OnVote k dispozícii zadarmo. V poprípade záujmu nás môžete kontaktovať pomocou emailovej adresy emil.krsak@fri.uniza.sk.